Pool A              Matches Won

QLD       Renata Leach                  1      

TAS        Lachlan Gleeson              5    2nd Place

WA         Trevor Hayden                   1       152 Peg

VIC        Samson Farley                   4        116 Peg

 NSW      Kaiden Wettig -Wallace   7  1st Place       119 Peg

SA          Landon Key                       4

QLD        Brodie Burton                   3         180 x1

NSW       Ben Brandt                        3

Pool B         Matches Won

QLD     Jackson Davies                5         1st Place

TAS      Colby Dodge                    3

WA       Braeden Lawrence          2 

VIC      Dylan Saunders                2

NSW    Manny Kato                       5        2nd Place after Playoff 

SA       Randell Skelton                  3

TAS     Bailey Seabourne               1

Pool C               Matches Won

QLD      Ky Smith                       5   1st Place

TAS      James Pearce              3

WA        Bailey Marsh                3

VIC        TJ McCaw                     1

NSW      Dayleo Heta                 5

SA         Will Wilson                    5     2nd  Place  after Playoff

WA        Mitchell Beswick         3

SA         Tyrell Coppini               3

Pool D             Matches Won

QLD       Jovan Tipuna                    4    

TAS        Hayden Scott                   3

WA        Logan Warnest                 4

VIC        Jackson Viccars                 2nd Place after Playoff       

NSW      Marcus Beavan               0

SA           Luke Bottrell                   5     1St Place 

VIC         Cooper  O’Shannassy     1 

Pool A

1st Place   Kaiden Wettig Wallace

2nd Place Brodie Burton

Pool B 

1st Place  Jackson Davies 

2nd Place Manny Kato

Pool C

1st Place  Ky Smith  

2nd Place   Will Wilson

Pool D

1st Place     Luke Bottrell 

2nd Place     Jackson Viccars

Boys Draw                                    Result    Semi Results      Final Result 

Kaiden Wettig -Wallace  NSW   V    Jackson Viccars     VIC               1/2               Will Wilson SA      4          Australian Boys Champion 

Jackson Davies                QLD   V     Will Wilson               SA                0/2                  V                                       Will Wilson SA

Ky Smith                             QLD  V     Manny Kato             NSW            3/1                Ky Smith               3           Runner Up Ky Smith QLD

Luke Bottrell                       SA    V     Lachlan Gleeson     TAS              2/1